ЯКІСНе
МИ РОБИМО

ДОСТУПНИМ

Починаючи з 2003 року ТОВ «ДАЛИ» з успіхом представляє в Україні продукцію німецького нафтопереробного заводу Mineralöl Raffinerie Dollbergen GmbH (MRD) – мастильні матеріали торгової марки «PENNASOL». З липня 2013 року завод носить назву AVISTA OIL AG.
З 2019 року вся продукція підприємства AVISTA OIL AG випускається під брендом AVISTA.
Завод AVISTA – високотехнологічне нафтопереробне виробництво, яке перебуває в місті Долберген недалеко від Ганновера. Продукція заводу утримує до 10% ринку автомобільних мастильних матеріалів Німеччини, великі обсяги продукції заводу йде на експорт.
Ці якісні та недорогі мастильні матеріали давно користується популярністю в Німеччині, Данії, Швеції, Голландії, Польщі, Литві, Греції та інших країнах Європи і Азії. Всього продукція AVISTA OIL AG експортується в 33 країни світу.
Важливо відзначити, що AVISTA OIL AG-безпосередньо виробник моторних масел. Це означає, що масла «AVISTA OIL AG» – це надійна торгова марка Німеччини та вся продукція оригінальної якості, виготовлена ​​для німецького споживача і відома цього споживачеві вже більше 50 років.
Якість виробництва на заводі AVISTA OIL AG підтверджена міжнародним сертифікатом ISO 9001, продукція пройшла повний лабораторний і санітарно-гігієнічний контроль в Україні, отримавши відповідний сертифікат відповідності.
Масла «AVISTA» схвалені до застосування провідними світовими виробниками – Mercedes-Benz, BMW, Volkswagen, GM, Ford, Porsche, Renault, Yamaha, Volvo, MAN, Scania, IVECO, Caterpillar.
Ексклюзивним дистриб’ютором моторних масел концерну AVISTA OIL AG є ТОВ «Далі». За час своєї багаторічної діяльності вона змогла зарекомендувати себе в якості надійного постачальника і завоювати довіру тисячі клієнтів!
Компанія «Далі» здійснює поставку моторних масел найвищої європейської якості.

Ready to start a project?

Work with US!